Ekspres kasa opinie

W dzisiejszym wpisie postaramy się rzetelnie opisać firmę pożyczkową z ofertą Ekspres Kasa. Zagłębimy się w takie kwestie jak wysokość pożyczki możliwej do zaciągnięcia w Ekspres Kasie, na jaki okres czasu możemy zaciągnąć zobowiązanie, aż w końcu czy Ekspres Kasa sprawdza BIK, bo i poznamy także opinie na temat wspomnianej tu firmy. A zatem do dzieła.

Jaką pożyczkę można zaciągnąć w Ekspres Kasa?

Oferowana pożyczka wynosi od 100 do 2000 zł na okres maksymalnie do 60 dni, czyli 2 miesięcy. Czy faktycznie otrzymamy taką pożyczkę za pierwszym razem i od razu na 2 miesiące? Niezupełnie. Kwotę z górnego pułapu, na dłuższy okres czasu, czyli 2 miesięcy, będziemy mogli zaciągnąć dopiero od drugiej pożyczki (w momencie gdy firma Ekspres Kasa się do nas przekona, gdyż spłacimy pierwszą pożyczkę bez najmniejszych problemów).

Czy pierwsza pożyczka w Ekspres Kasa jest darmowa?

Tutaj miłe zaskoczenie, otóż tak. Pierwsza pożyczka w Ekspres Kasa jest darmowa i to na niemałą kwotę, bo mowa o 1500 zł na okres 30 dni. W wielu pożyczkach ta kwota dochodzi zaledwie do 1000 zł, a niektóre firmy takie jak choćby najlepiej rozpoznawalna firma pożyczkowa w Polsce – Provident, nie mają wcale darmowych pożyczek. Dlatego Ekspres Kasa otrzymuje spory plus za tę propozycję.

ekspres kasa pożyczka za darmo

Zrzut ekranu ze strony ekspreskasa.pl z dnia 25.02.2015

Czy Ekspres Kasa sprawdza BIK

sprawdzanie BIKOwszem, Ekspres Kasa sprawdza BIK, BIG, Erif, KRD i ma także dostęp do innych list i rejestratorów. Jednak słowo “sprawdza” nie jest do końca trafne. Otóż firma ma dostęp do tych miejsc, co nie znaczy, że rzetelnie i skrupulatnie je egzekwuje. To że dany klient ma złą historię kredytową, nie oznacza w 100%, że nie otrzyma pożyczki w Ekspres Kasa. Firma bardzo indywidualnie podchodzi do każdego przypadku dotyczącego kredytobiorców.

Jeśli obecnie masz “na karku” komornika, to może być to sytuacja w której Ekspres Kasa odmówi Ci przyznania pożyczki, jednak jeśli chodzi raczej o spóźnianie się w spłacaniu kredytów w przeszłości (co także będzie w historii kredytowej), to prawdopodobieństwo otrzymania pożyczki nie spada drastycznie.

I tak najwięcej do powiedzenia mają kwestie zarobków.

Ekspres Kasa opinie

Największym plusem pożyczki w tej firmie wydaje się długi okres spłaty, bo wynosi on aż 60 dni. Osoby, które otrzymały pożyczkę, wskazują że przypadła im do gustu szybka decyzja pożyczkowa i minimum formalności. Warto także pamiętać, że wniosek o pożyczkę można złożyć przez SMS co dla wielu będzie plusem.

Jeśli chodzi o wady, to na siłę można by kilka znaleźć. Jedna to na przykład maksymalny wiek pożyczkobiorcy, który wynosi zaledwie 60 lat. Jak pokazują badania, osoby po 60 roku życia biorą pożyczki równie chętnie. W tym przypadku Ekspres Kasa ich eliminuje. Kolejnym minusem jest to, że przelew pożyczki odbywa się tylko z 3 kont bankowych, dlatego jeśli mamy konto w innym banku niż te, którymi operuje Ekspres Kasa, to będziemy musieli poczekać na przelew nieco dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *