Ekspres kasa opinie

W dzisiejszym wpisie postaramy się rzetelnie opisać firmę pożyczkową z ofertą Ekspres Kasa. Zagłębimy się w takie kwestie jak wysokość pożyczki możliwej do zaciągnięcia w Ekspres Kasie, na jaki okres czasu możemy zaciągnąć zobowiązanie, aż w końcu czy Ekspres Kasa sprawdza BIK, bo i poznamy także opinie na temat wspomnianej tu firmy. A zatem do dzieła.

Jaką pożyczkę można zaciągnąć w Ekspres Kasa?

Oferowana pożyczka wynosi od 100 do 2000 zł na okres maksymalnie do 60 dni, czyli 2 miesięcy. Czy faktycznie otrzymamy taką pożyczkę za pierwszym razem i od razu na 2 miesiące? Niezupełnie. Kwotę z górnego pułapu, na dłuższy okres czasu, czyli 2 miesięcy, będziemy mogli zaciągnąć dopiero od drugiej pożyczki (w momencie gdy firma Ekspres Kasa się do nas przekona, gdyż spłacimy pierwszą pożyczkę bez najmniejszych problemów).

Czy pierwsza pożyczka w Ekspres Kasa jest darmowa?

Tutaj miłe zaskoczenie, otóż tak. Pierwsza pożyczka w Ekspres Kasa jest darmowa i to na niemałą kwotę, bo mowa o 1500 zł na okres 30 dni. W wielu pożyczkach ta kwota dochodzi zaledwie do 1000 zł, a niektóre firmy takie jak choćby najlepiej rozpoznawalna firma pożyczkowa w Polsce – Provident, nie mają wcale darmowych pożyczek. Dlatego Ekspres Kasa otrzymuje spory plus za tę propozycję.

ekspres kasa pożyczka za darmo

Zrzut ekranu ze strony ekspreskasa.pl z dnia 25.02.2015

Czy Ekspres Kasa sprawdza BIK

sprawdzanie BIKOwszem, Ekspres Kasa sprawdza BIK, BIG, Erif, KRD i ma także dostęp do innych list i rejestratorów. Jednak słowo „sprawdza” nie jest do końca trafne. Otóż firma ma dostęp do tych miejsc, co nie znaczy, że rzetelnie i skrupulatnie je egzekwuje. To że dany klient ma złą historię kredytową, nie oznacza w 100%, że nie otrzyma pożyczki w Ekspres Kasa. Firma bardzo indywidualnie podchodzi do każdego przypadku dotyczącego kredytobiorców.

Jeśli obecnie masz „na karku” komornika, to może być to sytuacja w której Ekspres Kasa odmówi Ci przyznania pożyczki, jednak jeśli chodzi raczej o spóźnianie się w spłacaniu kredytów w przeszłości (co także będzie w historii kredytowej), to prawdopodobieństwo otrzymania pożyczki nie spada drastycznie.

I tak najwięcej do powiedzenia mają kwestie zarobków.

Ekspres Kasa opinie

Największym plusem pożyczki w tej firmie wydaje się długi okres spłaty, bo wynosi on aż 60 dni. Osoby, które otrzymały pożyczkę, wskazują że przypadła im do gustu szybka decyzja pożyczkowa i minimum formalności. Warto także pamiętać, że wniosek o pożyczkę można złożyć przez SMS co dla wielu będzie plusem.

Jeśli chodzi o wady, to na siłę można by kilka znaleźć. Jedna to na przykład maksymalny wiek pożyczkobiorcy, który wynosi zaledwie 60 lat. Jak pokazują badania, osoby po 60 roku życia biorą pożyczki równie chętnie. W tym przypadku Ekspres Kasa ich eliminuje. Kolejnym minusem jest to, że przelew pożyczki odbywa się tylko z 3 kont bankowych, dlatego jeśli mamy konto w innym banku niż te, którymi operuje Ekspres Kasa, to będziemy musieli poczekać na przelew nieco dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *