ŁatwyKredyt opinie

ŁatwyKredytŁatwyKredyt jest propozycją stosunkowo nową na rynku pożyczek pozabankowych. Dziś opowiemy o warunkach zaciągania pożyczki w firmie ŁatwyKredyt. Przedstawimy Ci także opinie o ŁatwyKredyt, zastanowimy się czy jest to firma pożyczkowa warta uwagi i zainteresowania. Poruszymy także najczęściej zadawane pytania o pożyczce w ŁatwyKredyt. Zatem do dzieła.

Na jaką kwotę można zaciągnąć pożyczkę w ŁatwyKredyt

Ogólnie jest to kwota od 200 zł do 3000 zł na okres od 9 do 30 dni, zatem mamy do czynienia z typową chwilówką (jednak kwota 3000 zł nie należy do najmniejszych, gdyż wiele firm ogranicza się do kwot około 500 zł). Jednak istnieje małe „ale”. Żeby otrzymać pożyczkę powyżej 1000 zł, trzeba za pierwszym razem wziąć pożyczkę do 1000 zł, następnie ją spłacić, a dopiero później nasza wiarygodność w oczach firmy wzrasta i zostajemy upoważnieni do pożyczenia kwoty 3000 zł.

Ten zabieg jest powszechnie stosowany wśród firm pożyczkowych w celu uniknięcia niespodzianek z tzw. nie sprawdzonym klientem.

Czy pierwsza pożyczka w ŁatwyKredyt jest darmowa?

I to własnie jest spory plus pożyczki w ŁatwyKredyt, bo pomimo tego, że nie możemy od razu zaciągnąć 3000 zł, to jak najbardziej możemy zaciągnąć darmowy 1000 zł. Teoretycznie można by zaciągnąć ten 1000, nie ruszać tych pieniędzy, a następnie oddać je i już nasza zdolność pożyczkowa w ŁatwyKredyt wzrasta. Pożyczka do 1000 zł jest całkowicie darmowa, nie ma tu oprocentowania ani marży ani innych dodatkowych opłat.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki w ŁatwyKredyt

Jeśli zaciągniemy pożyczkę na 1000 zł i nie jesteśmy w stanie oddać jej w terminie, wtedy możemy skorzystać z opcji wydłużenia okresu spłaty. Na 7 dni jest to koszt 100 zł, zaś na dodatkowy miesiąc to 280 zł. Można skorzystać z tej opcji w momencie gdy na przykład nie mamy środków na oddanie obecnego zobowiązania.

Czy ŁatwyKredyt sprawdza BIK?

Zawsze powtarzamy, że firmy pożyczkowe mają dostęp do BIK, BIG, ERIF i praktycznie wszędzie tam gdzie mają dostęp banki, jednak w przeciwieństwie do banków, nie mają tak ścisłego scoringu co do zdolności kredytowej. Nawet zła historia kredytowa, pełna opóźnień czy interwencji komornika, nie przekreśla Twojej szansy na zaciągnięcie pożyczki w ŁatwyKredyt. Zawsze warto złożyć wniosek, bo to nic nie kosztuje, a w najgorszym wypadku zwyczajnie zostanie on odrzucony bez żadnych konsekwencji.

Opinie o ŁatwyKredyt

Opinie o ŁatwyKredyt jako o firmie pożyczkowej są raczej dobre. Firma jest świeża na polskim rynku, ale jeśli ktoś ma dobry początek, to zazwyczaj ten trend się utrzymuje. Nie zawsze możemy opierać się na komentarzach z portali internetowych, wiele z nich (zarówno te dobre jak i złe) często są stronnicze. Najlepiej przekonać się o jakości danej usługi na podstawie własnego doświadczenia, dlatego polecamy sprawdzić pożyczkę o ŁatwyKredyt na własną rękę, a wtedy będzie można powiedzieć w 100% czy warto czy też nie (można zaciągnąć także pożyczkę testową na kwotę na przykład 200 zł).

1 Odpowiedź

  1. dorota pisze:

    bardzo proszę o szybki kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *