Pożyczkomat opinie

Pożyczkomat jest kolejną z opisywanych przez nas pożyczek. Dziś dowiemy się kilku rzeczy na temat ich oferty. Przede wszystkim ustalimy czy Pożyczkomat udziela darmowych pożyczek? Czy Pożyczkomat sprawdza BIK, a także ile właściwie możemy u nich pożyczyć – jaka to jest dokładnie kwota. A zatem do dzieła.

Jaką można wziąć pożyczkę w Pożyczkomat?

Pożyczkomat to typowa chwilówka. Nie spodziewajmy się w niej dużych kwot – wręcz przeciwnie. Kwoty które są najwyższe w tej firmie, w niektórych są kwotami początkowymi. Mowa tutaj o pożyczce od 50 zł do 1500 zł. Na pierwszy rzut oka jest to dobra pożyczka „na czarną godzinę”. W momencie gdy na przykład potrzebna jest nam szybka gotówka na załatanie dziury w domowym budżecie, opłacenie abonamentu, rachunku za prąd itd. Pożyczka jest o tyle dobra, że jest szybka, bo jak deklaruje firma, to kwestia 10 minut aby ją zaciągnąć.

Czy Pożyczkomat ma pierwszą darmową pożyczkę?

Niestety nie. Pożyczka w Pożyczkomacie nie jest darmowa nawet w najniższej możliwej opcji. Nawet w przypadku zaciągania 50 zł na 7 dni, zapłacimy 6 zł prowizji. Kwota niby niewielka, jednak gdyby spojrzeć na RRSO, to mamy 36744.1% RRSO.

Pożyczkowat

Zrzut ekranu ze strony pozyczkomat.pl z dnia 02.23.2015

Przy najwyższej opcji pożyczki, czyli 1500 zł na okres 31 dni, zapłacimy 402.01 zł prowizji, czyli do spłaty będziemy mieli 1902.01 zł.

Czy jest to dobra oferta czy też zła? Opinie Pożyczkomat zostawiamy Wam.

Czy Pożyczkomat sprawdza BIK?

Tak. Pożyczkomat ma dostęp do BIK, BIG i KRD. Jednak pamiętajcie o tym, że weryfikowanie klienta to jedno, zaś przyznawanie pożyczki to drugie. Pożyczkomat jedynie wspiera się danymi z BIK, a  na pozór zła historia klienta, wcale nie musi oznaczać, że nie otrzyma on pożyczki. Każda firma pożyczkowa ma własne kryteria co do przyznawania pożyczek i nikt nie zna szczegółowych algorytmów, gdyż jest to tajemnica firmy.

Mimo wszystko, jeśli podejrzewasz, że masz złą historię kredytową, to spróbuj złożyć wniosek, gdyż nigdy się nie dowiesz, jeśli nie spróbujesz zaciągnąć pożyczki. To, że w przeszłości komuś zdarzyło się spóźniać z pożyczką czy kredytem, nie oznacza jeszcze że na pewno nie otrzyma pożyczki w Pożyczkomacie. Jeśli jednak masz na karku komornika czy bardzo duże długi i brak zdolności kredytowej, wtedy nie wiadomo…

Pożyczkomat opinie

Dużo pozytywnych opinii mają za szybko udzielane pożyczki. Niektórzy piszą, że otrzymali pożyczkę bezpośrednio na konto, już kilka minut po złożeniu wymaganych dokumentów w tym wniosku. Jeśli chodzi o negatywne opinie i złe oceny, te często dotyczą małej kwoty, która jest możliwa do zaciągnięcia w Pożyczkomacie. Ilu klientów, tyle opinii i gustów.

Jednak jeśli chcesz się przekonać na własnej skórze o działaniu i funkcjonowaniu Pożyczkomatu, to zaciągnij pożyczkę (choćby w małej kwocie) aby przekonać się jak działają.

Zapraszamy także do podzielenia się opiniami z całego procesu zaciągania pożyczek. Jeśli zaciągałeś u nich pożyczkę, to poniżej znajdziesz Pożyczkomat opinie – dodaj tam także swoją.

Powodzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *