Kredito24 opinie

Witaj. Dziś opowiemy Ci o firmie pożyczkowej Kredito24. Odpowiemy sobie między innymi na pytania takie jak: jaką pożyczkę można dostać w Kredito24, czy Kredito 24 sprawdza BIK, czy Kredito 24 ma pierwszą darmową pożyczkę. Te i inne kwestie zostaną poruszone poniżej, dlatego gorąco zapraszamy do temat.

Jakie sumy można pożyczyć w Kredito24

W kalkulatorze na stronie głównej możemy zobaczyć, że suma do zaciągnięcia w tej firmie pożyczkowej wynosi od 300 zł do 3000 zł. Całkiem nieźle jak na firmy pożyczkowe. Wiele chwilówek ogranicza się do 500, 1000, czasem nieco ponad 1000 zł, zaś tutaj mamy miłe zaskoczenie. Co ważne! Taką kwotę można dostać już przy pierwszej pożyczce, a nie jak w przypadku większości firm, że wyższe sumy dostajemy dopiero za którymś razem.

Jakie warunki trzeba spełnić żeby otrzymać taką pożyczkę?

 • Po pierwsze trzeba mieć konto w banku na które zostanie przelana pożyczka.
 • Po drugie trzeba podać informacje o swoim zatrudnieniu.
 • Aż w końcu wypełnić wniosek z uwzględnieniem informacji osobistych i danych osobowych.

Ciekawostka: nad suwakami z pożyczkami, można zauważyć zegar, który mówi o tym w jakim czasie pożyczone pieniądze mogą znajdować się na Twoim koncie. Ten czas to około 12 minut, czyli dość zachęcająco, nieprawdaż?

kredito24

zrzut ekranu ze strony kredito24.pl z dnia 19.02.2015

Czy Kredito24 sprawdza BIK?

Owszem. Kredito24 ma wgląd do tego typu baz jak BIK, BIG i wiele innych rejestratorów. Cytat z oficjalnej informacji:

Kredito24 jako firma świadcząca usługi finansowe jest prawnie zobowiązana do sprawdzania Baz Informacji Gospodarczej. Naszych Klientów sprawdzamy w Krajowym Rejestrze Długów (KRD), BIG Infomonitor oraz ERIF, o czym Klient jest informowany podczas składania wniosku o pożyczkę oraz w Formularzu Informacyjnym do Umowy Pożyczki.

Cały materiał znajdziemy tu: support Kredito24

Jednak jak podaje firma akapit niżej, to że ktoś istnieje w BIG i ma tam złą historię, nie oznacza jeszcze, że nie dostanie pożyczki! Dużo daje w tym przypadku zaświadczenie o zarobkach, które może zaważyć nad Twoją pożyczką.

Czy Kredito24 ma pierwszą darmową pożyczkę?

Nic na ten temat nie wiadomo. Najniższa kwota pożyczki to 300 zł, po 7 dniach do spłacenia będziemy mieli 321 zł (czyli koszt w tym przypadku to zaledwie 21 zł). Przy pożyczce tej samej kwoty na 30 dni, zapłacimy 90 zł prowizji. Większe kwoty, na przykład 3000 zł na okres 30 dni, to kwestia 900 zł prowizji. Czy to korzystna oferta? Oceńcie sami.

Kredito24 opinie

Największym minusem firmy Kredito24 jest to, że sprawdza BIK i pożyczka z najwyższego progu jest stosunkowo droga. Poza tym nie ma pierwszej darmowej pożyczki. Zaś z kolei plusami są stosunkowo szybki czas od złożenia wniosku do otrzymania prowizji. Aby otrzymać największa kwotę, nie trzeba brać kilku pożyczek z kolei, można ją wziąć od ręki. Całość można załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu, a jedyne dokumenty jakie będą wymagane, to dowód osobisty i informacje o zatrudnieniu (nie są wymagane dokumenty).

1 Odpowiedź

 1. evelia pisze:

  witam serdecnie
  Ja od dawna współpracuję Kredito24,drogie pożyczki to fakt.Ale jest możliwość spłaty pożyczki w systemie ratalnym. Firma Kredito24 wiele razy mnie wsparła rzetelną,przejrzystą pożyczką,która w wielu moich spraw osobistych bardzo była pomocna.Mam zdolność kredytowa w BIK ,które weryfikuje Kredito24,miałam w przeszlości kilka dni opóźnienia w spłacie,tylko jedyny raz .W oczach doradców finansowych Kredito24 jestem obecnie wypłacalną klientką.Pożyczkę przelewaja na konto błyskawicznie w ciągu 15 minut w zależności od banku,z którym współpracuje firma Kredito24.Fakt opłaty są drogie w Kredito24,tak jak i w innych firmach udzielające chwilówek. Ja jednak poprzestanę przy firmie Kredito24,która wiele mi pomogła w życiu.Zawsze,kiedy składałam wniosek na ich stronie,zakładając konto na Kredito24 nie było decyzji odmownej. Warunkiem jest oczywiście spłata pożyczki w terminie,wtedy budujemy sobie dobrą zdolność kredytową w Kredito24.Kredito24 wobec mojej opinii jest rewelacyjna,bez ukrytych opłat,wszystko jest wliczone w koszty pożyczki. Naprawdę polecam tę firmę,przyznawalność pożyczki jest spora,dane osobowe są pilnie strzeżone,bez obaw,że nasze dane wymkną się z bazy danych w Kredito24.Nic z tych rzeczy.Kredito24 dba o bezpieczeństwo naszych danych osobowych.Po prostu profesjonalizm.Ja polecam tą firme,iż spory kawałek czasu wspólpracuję rzetelnie,sumiennie,zgodnie z umowa oraz z regulaminem Kredito24.Ale trzeba przyznać,aby otrzymać pożyczkę w Kredito24 trzeba mieć dobry BIK,BIG,KRD itd. Ja w BIK narobiłam zapytań i stąd banki obecnie odmawiają przyznawalności pożyczek.Ale i w bankach mam dobrą opinię klienta wypłacalnego.
  Tak więc korzystając z ofert firm pożyczkowych po za bankowych,ja polecam Kredito24.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *