Pożyczka na dowód – w jakiej firmie pozabankowej?

pożyczka na dowódNie zawsze chcemy lub możemy naruszać swoje oszczędności. Koniec końców wcześniejsza likwidacja lokaty może nas sporo kosztować.

A licho nie śpi i gotówka może być nam potrzebna na tzw wczoraj. Co robić? W dzisiejszych czasach nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy zasiąść przed ekranem komputera i skorzystać z oferty pożyczki na dowód w firmie pozabankowej.

Ale czy pożyczka na dowód jest bezpieczna?

To bardzo zdrowy objaw, jeśli ogarniają Cię właśnie takie wątpliwości. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że nie masz jednak powodów do obaw jeśli zaufasz ekspertom.

Zadręczasz się, że ktoś może przejąć Twoje dane osobowe i co wtedy? Czołowe firmy w branży dokładają teraz wszelkich starań, aby Twoje dane pozostały bezpieczne, a ich strony są chronione certyfikatem. Adres zaczyna się wtedy od „https” lub przed nim, podobnie jak w bankach, pojawia się kłódka.

Obawiasz się, że jednak w kosztach pożyczki znajdą się ukryte opłaty. Działalność firm pożyczkowych regulowana jest przepisami prawa cywilnego. Jeśli po zawarciu umowy, odkryjesz jakiekolwiek nieprawidłowości zawsze masz prawo od takiej umowy pożyczki odstąpić.

Firmy pozabankowe też zdają sobie z tego sprawę i nie szykują na Ciebie haczyków i nieprzyjemnych niespodzianek. Uważne przeczytanie dokumentów to Twój obowiązek.

Najlepsza pożyczka na dowód.

Już wiesz, że najlepiej współpracować z najlepszymi na rynku. To wcale jednak nie zawęża specjalnie wyboru. Firm, które zasługują na Twoje zaufanie jest wiele. Wybór ograniczają jedynie Twoje możliwości finansowe i historia kredytowa w BiK.

Tak, sporo firm pozabankowych sprawdzi Cię w Biurze Informacji Kredytowej. Niestety lub stety mając za punkt wyjścia tylko prawo cywilne, muszą starać się ograniczać ilość „złych długów.”

Więcej na ten temat dowiemy się na forum kredytowym.

Pożyczka bez BiK

Jeśli masz trudną sytuację kredytową nadal możesz ubiegać się o pożyczkę.

 • Firma Filarum sprawdza swoich klientów, ale jedynie w Infomonitorze. Pierwszy raz możesz zadłużyć się jedynie do kwoty 500 zł. Maksymalna kwota 2,500 dostępna jest od piątej pożyczki. Uwaga tutaj będziesz się jednak musiał wylegitymować stałym dochodem.
 • Lendon.pl nie zapyta Cię o dochód. Nie sprawdzi też historii BiK. Pierwsze zobowiązanie zaciągniesz na maksimum 400 zł. Przy piątej pożyczce możesz liczyć na 2 000 zł.
 • W Ekspress Kasa sprawdzą jedynie czy nie figurujesz w KRD. Nie musisz mieć stałego dochodu, ale Twoje konto bankowe zostanie zweryfikowane. Pożyczkę powyżej 500 zł otrzymasz za drugim razem.

Wszystkie firmy oferują odroczenie płatności. Pierwotnie pożyczają na 30 dni. Niektóre firmy pozabankowe zaczęły również rozkładać spłatę należności na raty.

Taką możliwość wprowadziła np. Pożyczka Plus. Wybór jest naprawdę szeroki. Dziury budżetowe już nie spędzą Ci snu z powiek.

10 komentarzy

 1. rafi pisze:

  Witam,
  jestem zainteresowany kwotą 50.000 zł na 6 lat.
  proszę o warunki i szczegóły.

 2. katarzyna pisze:

  Witam,
  jestem zainteresowana pożyczką 22000zł na okres 6 lat.
  Proszę o więcej szczegółów.

 3. iga pisze:

  witam chcialabym sie dowiedziec czy dostala bym u pantwa pozyczke w
  wysokosci 5000 zł na okre 36 miesiecy posiadam umowe o prace na czas nie
  okreslony wynagrodzenie netto 1270 zł

 4. niania pisze:

  Witam jestem osoba pracujaca bez tak zwanej umowy ,jestem niania pilnuje
  dzieci moj dochod 1700 zl czy dostane u Panstwa kredyt?

 5. goska pisze:

  pilnie potrzebuje 5000 na weksel.umowe. prosze o kontakt

 6. kilo pisze:

  witam potrzebuje pozyczki w wysokosci 5 tys zl

 7. WeronikaC pisze:

  Witam. Potrzebuje pilnie pozyczki w wsyokosc 30000 zl na 6lat . Prosze o kontakt.

 8. Anna pisze:

  Potrzebuje pilnie na wczoraj pozyczki w wysokości 45000zl na spłaty innych zobowiązań pozyczkowych

 9. Teb pisze:

  Witam chcialabym pozyczyc od Panstwa 10000 zl na 3 lub 4 lata. Prosze o kontakt

 10. Olechna pisze:

  Potrzebuje pożyczki 10000 na3lata proszę o kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *